Zeitgeist – Duch Czasu


Przeglądając ostatnio internet natrafiłem na ciekawy film dokumentalny ukazujący w jaki sposób całe nasze społeczeństwo jest manipulowane. Dokument jest podzielony na trzy części:

I.Religijna – pokazuje astro-teologiczne podstawy chrześcijaństwa. Udowadnia, iż religia chrześcijańska jest jedynie splagiatowaną wersją wcześniejszych mitów, głównie egipskich i opiera się na astrologii.

II. 11 Września – dotyczy najsłynniejszej akcji terrorystycznej służb specjalnych USA, dokonanej na własnych obywatelach.

III. Banki i plan zniewolenia świata – czyli kto stoi za kontrolą światowej gospodarki i polityki. Komu zależy na wywoływaniu wojen i komu się to opłaca, oraz kto dąży do wykreowania Jednego Ogólnoświatowego Rządu, Globalnego imperium: niewolników rządzonych przez garstkę Panów i kontrolowanych totalnie, rodem z Orwellowskiego „Roku 1984″…

Film nie jest może jakimś odkryciem nowości, bo możliwe jest, że część z was go już widziała, jednak dostarcza on mocne argumenty, które mogą w najmniejszym nawet stopniu zmienić dotychczasowy światopogląd.

Jest jednak pewne „ale”…:

„Autorzy filmu zachęcają do własnych dalszych studiów w temacie, oraz do sprawdzenia wszystkich przedstawionych w nim faktów,zamiast brania na wiarę tego co zostało w nim powiedziane.”

Po głębszych przemyśleniach i sprawdzeniu przedstawionych faktów można zajżeć na stronę autorów i sprawdzić co zostało przeinaczone.

Czas trwania filmu: 120 minut

https://www.youtube.com/watch?v=4WESpOpGIzg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.