Diablo 3 – premiera

Od kilku tygodni z pobraną instalacją Diablo 3 z battle.net (dostałem za roczne opłacenie World of Warcraft) wyczekiwałem premiery gry. Gdy w końcu nastał ten dzień okazało się, że Blizzard nie przygotował się do tego wydarzenia całkowicie. Tysiące jeśli nie miliony graczy (w tym ja) mają problem aby zalogować się do gry. Serwery Blizzarda, z którymi jest wymagane połączenie podczas gry nawet grając kampanię solo! – nie wytrzymują ruchu i natężenia.

Na pocieszenie otrzymujemy taki komunikat w grze:

Ze względu na wysoką liczbę graczy przebywających jednocześnie w grze, serwery logowania pracują aktualnie przy maksymalnym obciążeniu. Może to powodować opóźnienia podczas procesu logowania oraz uzyskiwania dostępu do konta i usług sieciowych.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które ta sytuacja może spowodować i dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na rozwiązanie tej sytuacji.

Przypomina mi to sytuację w dniu premiery Wiedzmin 2 gdy brakowało legendarnego już pliku o wielkości 50MB. Teraz jestem tylko ciekaw czy dane mi będzie pograć przed nadchodzącym weekendem w który to zapewne jeszcze więcej graczy będzie chciało grać…


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Diablo 3 – premiera”

  1. Awatar pakos

    Tak kupa ludzi ma problemy, sytuacja sie pewnie za jakis czas uspokoi. Za miesiac pewnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *