Kilka dobrych słów…

Już niedługo minie rok od czasu jak zmieniłem serwer na stronę i muszę wystawić firmie IQ PL Sp. z o.o., która jest właścicielem marki proste.pl bardzo pozytywną opinię.
[ad#ciemny-banner-1]
Przede wszystkim kontakt telefoniczny. Pani, która odbiera telefony często nie pozwoliła mi sygnału usłyszeć w słuchawce, tak szybko odbiera.
Wiedza osoby odbierającej jest na wysokim poziomie mimo, iż wszystkie problemy przekazywane są do administratorów serwera. W ostatnim czasie zacząłem korzystać z aplikacji Google w swojej domenie, co wiązało sie z kilkoma ustawieniami, o których nie miałem pojęcia i takimi co znałem lecz nie miałem możliwości zmienić ich w panelu administracyjnym. Wystarczył telefon i wszystko zostało mi wytłumaczone w sposób wystarczający do samodzielnej zmiany ustawień natomiast parametry do których nie miałem dostępu zostały zmienione przez administratorów serwera.

Na odpowiedź na zadawane pytania drogą mailową najdłużej czekałem kilka godzin (maila wysłałem w nocy, a z samego rana była już odpowiedź). Za każdym razem problemy były rozwiązywane i udzielane szczegółowe odpowiedzi na zadane pytania.

Jeśli chodzi o działanie serwera to ani razu nie zauważyłem aby nie działał, a strony moim zdaniem wczytują się dosyć szybko (obserwacje na podstawie gallery2, wordpress, i phpbb2 by przemo które działają równorzędnie na serwerze).

Nie mam wielkich wymagań co do serwera oraz do przyznanego transferu danych, oferta „1GB dla Początkujących”, na którą się zdecydowałem jest dla mnie w 100% wystarczająca i na pewno ma jeszcze wiele możliwości, których nie wykorzystałem. Więc jeśli szukasz komercyjnego hostingu i odpowiadają tobie ceny z oferty śmiało nawiąż współprace z tą firmą. W przypadku obaw masz do dyspozycji 14 dni na bezpłatne przetestowanie serwera.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Kilka dobrych słów…”

  1. Awatar Pakos

    Raz widziałem jak strona padła ale na kilka chwil 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *