Charytatywnie – PajacykXPI


Dziś podzielę się z Wami kolejną ciekawą wtyczką do Firefox – PajacykXPI. Wtyczka ta pamięta za nas, aby raz dziennie kliknąć w brzuszek pajacyka ze strony www.pajacyk.pl otwierając w tle zakładkę ze stroną. Każde kliknięcie w brzuch pajacyka to 1 grosz na posiłki dla biednych dzieci.

Dodatkowo wtyczka może przypominać o kliknięciu na buttony sponsorowane w innych podobnych serwisach polskieserce.pl, okruszek.org.pl (zaprogramowanych domyślnie), a także pozwala na ustawienie samemu stron tego typu.

Wtyczkę warto zainstalować, bo ona Ciebie nic nie kosztuje, ale Ty za to kilkoma kliknięciami dziennie pomożesz potrzebującym.

PajacykXPI 0.4.1

O wtyczce na addons.mozilla.org


2 odpowiedzi na “Charytatywnie – PajacykXPI”

  1. Przyznam szczerze, ze jestem od wrażeniem. Chciałbym razem z Tobą i pewnie jeszcze wieloma innymi osobami reklamować i promować takiego rodzaju wtyczki o jakich w temacie wspominasz. Z pewnością w najbliższym czasie napomknę na ten temat na mojej stronie. Pozdrawiam wszystkich.

  2. już mam u siebie wtyczkę http://www.pajacyk.pl .trzeba pomagać potrzebującym na ile możemy, tym bardziej, że wspomagamy biednne dzieci. Chyba nie ma kolega żadnych zastrzeżeń, że „zakosiłem” powyższą wtyczkę… 🙂 dzięki i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.