Skip to content


Foxmarks, czyli synchronizacja zakładek

Od jakiegoś czasu zacząłem testować wtyczkę dla Firefox – Foxmarks. Jest to wtyczka, która moim zdaniem powinna być standardową funkcją każdej przeglądarki.

Wtyczka zapisuje na serwerze nasze zakładki i robi to „po cichu” nie przeszkadzając na przy przeglądaniu stron. Ale po co wysyłać zakładki na jakiś serwer? Ano po to, a żeby w innym miejscu niż dom móc korzystać ze swoich zakładek. Oczywiście należy na drugim komputerze również zainstalować tę wtyczkę. Tak samo zakładki zapisane na innym komputerze będą widoczne dzięki synchronizacji na komputerze domowym.

Zakładki są wysyłane i pobierane tylko po podaniu loginu i hasła konta, które należy założyć na początku oczywiście całkowicie bezpłatnie i w bardzo prosty sposób. Jest również możliwość przy ręcznej synchronizacji wybrania, które zakładki chcemy skopiować na drugi komputer, a które nie.

Wtyczka jest w języku angielskim jednak obsługa jej jest banalna. Wszystkim polecam pobranie i zainstalowanie tej wtyczki!

Foxmarks Bookmark Synchronizer 1.0.1

Tagi , , , .


4 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.

 1. avalan says

  Ale do tego teoretycznie służy del.icio.us ;P

 2. avalan says

  Ale do tego teoretycznie służy del.icio.us ;P

Continuing the Discussion

 1. Foxmark - « Outta Control ! linked to this post on 30 czerwca 2007

  […] blogi uzytkownikow , ktorzy czytali Moj blog natrafilem na cos ciekawego . Mianowicie na blogu pinklerose.pl znalazlem wzmianke o bardzo ciekawej wczytce do Firefox’a […]

 2. Wiesci » Blog Archive » Foxmark - latwy dostep do Twoich zakladek ! linked to this post on 22 lipca 2007

  […] blogi uzytkownikow , ktorzy czytali Moj blog natrafilem na cos ciekawego . Mianowicie na blogu pinklerose.pl znalazlem wzmianke o bardzo ciekawej wczytce do Firefox’a […]Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.