Kategorie
CCNA 1 Cisco Internet O wszystkim

Jestem obecny…

Przez ostatnie pół roku nie miałem czasu praktycznie na nic. Niedobór pracowników u mnie w pracy powodował generowanie bardzo dużej ilości nadgodzin przeze mnie. W związku z tym nie miałem czasu aby dodać jakiekolwiek wpisy na stronie.

Po długim czasie zajrzałem do panelu administracyjnego bloga w którym stos informacji o dostępnych aktualizacjach (silnika, wtyczek). Ale co u mnie?

Przede wszystkim to na początku marca rozpocząłem szkolenie CCNA firmy Cisco. Szkolenie miałem rozpocząć już w grudniu zeszłego roku jednak nie wystarczyło wtedy środków z Europejskiego Funduszu Społecznego,

Kategorie
Internet Opinie

Kilka dobrych słów…

Już niedługo minie rok od czasu jak zmieniłem serwer na stronę i muszę wystawić firmie IQ PL Sp. z o.o., która jest właścicielem marki proste.pl bardzo pozytywną opinię.

Kategorie
Internet Opinie

Rozwiązanie było proste(.pl)

Już tego nie mogłem wytrzymać. Niby wymagań wielkich nie miałem ale te powtarzające się awarie serwera doprowadziły mnie do szału. Kilka godzin szperania w internecie i znalazłem nowy hosting, który za nieduże pieniądze w miare mi odpowiada.

Kategorie
Internet Opinie

Awarie i awarie

Od kilku dni są problemy z serwerem firmy, która udostępnia mi miejsce na stronkę. Mam nadzieję, że w końcu się z tym uporają i wszystko zacznie działać prawidłowo.

Kategorie
Internet

Nowy serwer, nowa domena!

Od kilku minut strona dostępna jest pod nową domeną – pinklerose.pl

Zmiany doczekał się również serwer i mam nadzieję, że wpłynie to pozytywnie na funkcjonowanie strony.

Z powodu nie kompatybilności wersji baz danych MySQL w starszych wpisach mogą nie być wyświetlane polskie znaki. Postaram się naprawić to w możliwie najkrótszym terminie.

Zapraszam!